Jsem Roman Jelínek

PPC kampaně a jejich tvorba správa nastavení audit

About Me.

PPC jsou má vášeň

Proklikové
kampaně.

Specializuji se na optimalizaci PPC kampaní systému Google ads, Seznam S-klik a Facebook ads. Reklamu vedu tak, aby byla co nejefektivnější s co nejmenšími náklady. Soustředím se reálnou návratnost investic – aby Vám PPC reklamy co nejvíce vydělávaly. Nesleduji pouze CTR nebo počet impresí, ale především metriky týkající se konverzí a reálnou návratnost.

PPC kampaně jsou formou reklamy s vysokou návratností investic. Lze je přesně cílit, rychle nastavit, spustit a také výborně vyhodnocovat. Přes PPC reklamu přivedete na svůj web cílovou skupinu, kterou potřebujete. 70% všech nákupních rozhodnutí začíná hledáním ve vyhledávačích. Internet je však zaplaven obrovským množstvím relevantních informací. Díky PPC reklamě můžete být vidět na prvních stránkách ve vyhledávačích Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Zbozi.cz a dalších webech.

Buďte svým zákazníkům ve vyhledávači na očích!

Cvičení dělá mistra

Zkušený ppc
specialista.

dobré vědět

Proč je důležité dělat marketing na sociálních sítích? Lidé „sjíždějí“ sociální sítě každý den. A pokud vás na nich uvidí častěji a budou na vaše statusy navíc reagovat, v okamžiku, kdy si budou chtít koupit to, co prodáváte, se jim vybaví vaše značka.

Pracovní zkušenosti

Dolor sit amet ekolor aloma  Cons ctetur the old what adips Incidunt ullt labe the off Duis euisod risus metus, a faucibus diam placerat sed Suspendisse gravida sit amet.

Vzdělání

Dolor sit amet ekolor aloma  Cons ctetur the old what adips Incidunt ullt labe the off Duis euisod risus metus, a faucibus diam placerat sed Suspendisse gravida sit amet.

Znalosti jsou vše

Mé projekty.

více o správě ppc sítí

věci
navíc.

Ke každému projektu přistupuji individuálně a snažím se nalézt to nejefektivnější řešení.

Cena.

Za kvalitní správu ppc kampaní se můžeme dostat s cenou od 1tis/měsíčně. Konkrétní částka však záleží na rozsahu a frekvenci služeb.

Rychlost realizace.

Jednodušší kampaně lze vytvořit v horizontu pár dní. Rozsáhlejší projekty pak záleží na náročnosti, vašich požadavcích a potřebných podkladech.

postup realizace.

Na základě zadání a rozpočtu vymyslím strategii a cílení kampaní včetně pravidelné optimalizace zaměřené na dosažení domluvených cílů.

Doplňkové služby.

Kampaně můžeme doplnit o analytiku skrze Google analytics, které vám propojím s webem a vytvořím grafické podklady pro bannery a newslettery.