[et_pb_section bb_built="1" admin_label="section"][et_pb_row admin_label="row"][/et_pb_row][/et_pb_section]

Nastavení a správa PPC kampaní

Specializuji se na optimalizaci PPC kampaní systému Google ads, Seznam S-klik a Facebook ads. Reklamu vedu tak, aby byla co nejefektivnější s co nejmenšími náklady. Soustředím se reálnou návratnost investic – aby Vám PPC reklamy co nejvíce vydělávaly. Nesleduji pouze CTR nebo počet impresí, ale především metriky týkající se konverzí a reálnou návratnost.

PPC kampaně od A do Z - kvalitně a rychle

Cílení

PPC kampaně jsou přesně cílené na vaše zákazníky

Platba

Platíte jen za přivedené návštěvníky webu

Rychlost

Ve výsledcích vyhledávání jste vidět okamžitě

Rentabilita

PPC kampaně nabízejí přesné měření výsledků

O PPC systémech

PPC kampaně jsou formou reklamy s vysokou návratností investic. Lze je přesně cílit, rychle nastavit, spustit a také výborně vyhodnocovat. Přes PPC reklamu přivedete na svůj web cílovou skupinu, kterou potřebujete. 70% všech nákupních rozhodnutí začíná hledáním ve vyhledávačích. Internet je však zaplaven obrovským množstvím relevantních informací. Díky PPC reklamě můžete být vidět na prvních stránkách ve vyhledávačích Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, Zbozi.cz a dalších webech.

 Buďte svým zákazníkům ve vyhledávači na očích!

Přínosy PPC kampaně v mém podání

[svtimeline] [svt-event title="EFEKTIVNÍ STRUKTURA A OBSAH KAMPANĚ" date="" class="svt-cd-yellow"] Definuji vhodnou strukturu kampaně, klíčová slova a relevantní texty. [/svt-event] [svt-event title="PRŮBĚŽNÁ OPTIMALIZACE" date="" class="svt-cd-yellow" button_link="https://.../" button_label=" more..." ] Nastavením kampaní práce nekončí. Naopak je potřeba provádět průběžný monitoring a optimalizaci kampaní. [/svt-event] [svt-event title="NAPOJENÍ NA WEBOVOU ANALYTIKU" date="" class="svt-cd-yellow"] Napojím vám účet Adwords na statistiku návštěvnosti webu. Z této webové analytiky lze získaná data využít k lepší optimalizaci webu. [/svt-event] [svt-event title="VŽDY MÁTE PŘEHLED" date="" class="svt-cd-yellow"] Každý měsíc vytvářím reporty zachycující vývoj PPC kampaní. Nemusíte znát odborné termíny. Reporty píši jazykem ušitým na tělo zákazníka. [/svt-event] [svt-event title="VLASTNÍ ÚČET" date="" class="svt-cd-yellow"] Každému klientovi nastavím vlastní účet s přístupem. Pokud kampaň ukončíte neztratíte svoje data. [/svt-event] [svt-event title="1000 KČ K VAŠEMU KREDITU JAKO BONUS" date="" class="svt-cd-yellow"] Platí pro nově založené Adwords účty po utracení 250 Kč. [/svt-event] [/svtimeline]

Nabídka PPC systémů

doplnit obsah

Jak to vše probíhá

[supsystic-price-table id=8]
[supsystic-price-table id=8]

Co o mě říkají zákaznicí

I was the classic desperate housewife. Always hungry, tired and frustrated. With Tom's help, I managed to become the strong woman I am now.
Cecile Emeke
Half of my life was spent wandering and sobbing. It was only after meeting Tom that I discovered what I truly love: dancing naked in the dark with my pets.
Keith Stanfield
I'm not the sort of person that goes for coaching, but what can I say... Tom came at the right time and the right place. Thanks man, you helped me become myself.
Griffin Freeman
Oh my... I never thought I could feel so good in a simple talking session with Tom. True, his massage skills also help me relax, but it's his mind that really great.
Myra Lucretia

KONKURENCE JE JEN JEDEN KLIK OD VÁS!

VÍTE CO CHCETE? SESTAVÍM VÁM NABÍDKU

Abych vám mohl sestavit nabídku, sdělte mi co nejvíce o vaší službě a představě o kampani. Pro usnadnění mám připraveno několik základních otázek.